i promise that way
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

i promise that way

but forever is too good to be true.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skate prak

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
admin
kocham cie
admin


Liczba postów : 75
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimeSob Sty 09, 2010 5:27 pm

Powrót do góry Go down
https://iloveparis.forumpolish.com
svenja
kocham cie
svenja


Liczba postów : 46
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 6:51 pm

Było jej zajebiście gorąco bo spędziła cały dzień tarzając się w sniegu.Siedziała teraz na ławcei paliła papierosa.Miała wszystko mokre i całe w sniegu ale była szcześliwa
Powrót do góry Go down
casper
kocham cie
casper


Liczba postów : 45
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 6:52 pm

ja wczoraj tez byłam taka szczęsliwa na wośpie po wystepie jelonka mimo ze bylam cała mokra i w ogóle, ;<
siedzial pewnie obok niej zdyszany i konczył palic swojego papierosa, - ej zmęczyłem sie, tym ganianiem,
Powrót do góry Go down
svenja
kocham cie
svenja


Liczba postów : 46
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 6:55 pm

tez byłam wiczorem na wospie a wczesniej na sankach na polach mokotowskich i się tarzałam w śniegu był bosko xppopatrzyła na niego z uśmiechem-to dobpiero początek,jutro idziemy na łyżwy-wywaliła papieros i pocałowąła go mocno-lepiej??
Powrót do góry Go down
casper
kocham cie
casper


Liczba postów : 45
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 6:56 pm

- troche, ale tylk troche. - rozesmiał sie sciągając ostatniego bucha z papierosa. - łyzwy? eee, nie wiem czy umiem jeździc na łyżwach! - podrapał sie niesfornie po prawej skroni przyciągając ją do siebie.
Powrót do góry Go down
svenja
kocham cie
svenja


Liczba postów : 46
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:00 pm

wtuliła się w jego klatkę piersiowa i oddychałą głęboko-no to Cie przeciez naucze-w szwecji pewnei jak było tak zimno to wszystko zamarzało i na łyżwach do szkoły jezdzili to ona pewnie jakas mistrzyni była czy coś
Powrót do góry Go down
casper
kocham cie
casper


Liczba postów : 45
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:02 pm

pewnie tak, ale nie wiem jak tam jest w szwecji, a to pewnie gdzieś bliżej bieguna mieszkała w jakiejś małej miejscowosci bo w duzych to pewnie jakiej chodniki mają podgrzewane czy coś.
- wstydze sie, to wstyd! - zamruczał, całując ją w lewą skroń.
Powrót do góry Go down
svenja
kocham cie
svenja


Liczba postów : 46
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:04 pm

nie mają wiem bo byłam i to nawet dwa razy ale byłam na południu a tam normalnie jak w polsce.-nie wstyd nie wstyd.lwów tez się boisz-zamruczała i się zasmiała-mam ochote na saunę
Powrót do góry Go down
casper
kocham cie
casper


Liczba postów : 45
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:06 pm

- nie boje sie, możemy nawet teraz do nich isc! - walnął sie w piers chcąc pokazac jaki to on jest odważny. - dobrze wiec jutro pójdziemy na łyżwy! zgodził sie chociaż wcale nie miał ochoty, nie chciał przecież wyjsc na jakiegoś boi dudka czy kogoś ;<
Powrót do góry Go down
svenja
kocham cie
svenja


Liczba postów : 46
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:08 pm

pokręciła głowa i usiadła prosto-Dobra nie musimy nigdzie jutor iśc.Miożemy cały dzien spędzić w łózku hgrzejąc się wzajemnie-zdjeła mokre rękawici i pochuchała w dłonie
Powrót do góry Go down
casper
kocham cie
casper


Liczba postów : 45
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:10 pm

- zimno? - chwycił ją za owe dłonie i podmuchał, - chocmy wiec do mnie, zrobie nam ciepłe kakałko i sie rozgrzejemy? nawet może obejrzymy jakiś film, który ty wybierzesz, hm?
Powrót do góry Go down
svenja
kocham cie
svenja


Liczba postów : 46
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:12 pm

Udawała ze się zastanawia zeby nie było ale wszystko w moej krzyczało tak tak tak rusz dupę i idz-No niech Ci będzie.To kakałko mnie przekonało-uśmiechneła się szeroko i zerwała z ławki-No na co czekamy?
Powrót do góry Go down
casper
kocham cie
casper


Liczba postów : 45
Join date : 09/01/2010

Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:14 pm

DOBRA NIE CZEKALI WIEC NA NIC I POSZLI ZACZNE!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skate prak Empty
PisanieTemat: Re: Skate prak   Skate prak I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skate prak
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
i promise that way :: Paryż :: Natura-
Skocz do: