i promise that way
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

i promise that way

but forever is too good to be true.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lodziarnia

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:39 pm

ej ona nie zaczęła to on! kłamał i tyle, - to nie grzeczne przeszkadzac komuś jak je, - mrukneła odsuwajac od siebie deser i wstała przysuwając nawet krzesełko do stolika i szukała wzrokiem swojego płaszczyka.
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:43 pm

i pewnie ta miła babulenika je zapierdoliła xp-Najmocniej panią przepraszam-ukłonił się jej nisko i zabrał talerz i pewnie kubek.Poczekaj postawie to i zaraz Ci otworze-mruknął i zaniósł brudy na zaplecze.
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:46 pm

- ukradli mi płaszcz, w twojej lodziarni! - krzyczała, szukając płaszczyka.
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:47 pm

wrócił na salę i popatrzył na nią-trzeba pilnowac swoich rzeczy-wzruszył ramionami-chcesz zadzownić na policje???-stanął koło niej i rozejrzał się za płaszczem-a jesteś pewna ze go miałaś??
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:49 pm

- to ty jesteś od pilnowania! kierowniku, - stała tupiąc i krzyczac. - ciekawa jestem jak wróce do domu, bez płaszczyka.
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:51 pm

-nie ja tu jestem od czegoś innego-skrzywił się-moge Ci pozyczyć swoją kurtkę ja chcesz-wsadził łapki do kieszeni i się jej przyglądał z lekkim usmiechem
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:53 pm

- nie ma żadnego powodu do radosci, - wymruczała i sie nawet rozpłakała i w sumie sie do niego przytuliła.
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 7:56 pm

poklepał ją nawet po plecach i otarł jej łzy swoją męską dłonią-ej nie becz bo nie wiem co wtedy mam robić-on nie lubił jak baby się mazały-no dam Ci kurtkę przeciez
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:04 pm

- nie chce twojej kurtki, - zalała sie łzami siadając przy stoliku i zakryła twarz dłonmi, - zamów mi taksówke!
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:07 pm

popatrzył na nią i podreptał do telefonu na zapleczu-ej jak chcesz to cię odwiozę ale ja mam tylko rower-wychylił łeb pewnie przez okienko w scianie
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:09 pm

- rowerem? w taką snieżyce? - rozpłakała sie jeszcze bardziej, ej dziś miała zły dzien najpierw okazało sie ze philip ją okłamywał potem ukradl jej płaszczyk lody jej nie smakowały a na koncu dowiedziała sie że ksiaze nie ma samochodu tylko rower! ;<
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:12 pm

bo mu było szkoda samochodu w taką pogode brac xp za bardzo o niego dbał -jak nie chcesz to nie panno wygodnicka-schował głowę i zamówił jej ta taksówkę-za kwadrans będzie
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:13 pm

podziękowała za taksówke i połozyła rączki na kolanach, przyglądając sie czy oby napewno na jej białych rajstopkach nie ma oczka.
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:17 pm

pochował wszystkie rzeczy z lady i nawet wypuścił kolegę bo on tez skończył pracę.a na nią nie patrzał.załozył kurtkę i nawet wyjął rower gdzieś ze schowka
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:18 pm

- jesteś na mnie zły? - wymruczała przygryzając dolną wargę. nie chciała żeby sie na nią gniewał!
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:28 pm

uklęknął koło rowerka i penwie smarował łańcuch-ee nie czemu miał bym byc??nic mi nie zrobiłasz przeciez
Powrót do góry Go down
nadjah
kocham cie
nadjah


Liczba postów : 48
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:31 pm

- no bo sie nie odzywasz, - wzruszyła lekko ramionkami, zakładając nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
philip
kocham cie
philip


Liczba postów : 42
Join date : 09/01/2010

Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 9:34 pm

-nie chce Ci przeszkadzać-podniosł się i zapiął kurtkę-i nie wiem co mam Ci powiedzieć
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodziarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodziarnia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
i promise that way :: Paryż :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: