i promise that way
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

i promise that way

but forever is too good to be true.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
admin
kocham cie
admin


Liczba postów : 75
Join date : 09/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimeSob Sty 09, 2010 5:35 pm

Powrót do góry Go down
https://iloveparis.forumpolish.com
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 4:40 pm

Ofelka to bardzo mądra dziewucha więc jak na mądrą przystało niedzielne popołudnie spędzała w bibliotece wertując jakiś piętnasty tom jakiejś mądrej książki o starożytnej grecji, powiem ci że nawet od czasu do czasu kresliła jakieś notatki.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 4:43 pm

nie mam pojęcia co nick mógł by tu robić! xd pewnie się chował przed śniegiem, bo teeen... odśnieżarka go goniłą i się schował. i teraz zacieszał, że go nie złapała. taki pokręcony ten nick.
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 4:46 pm

ojej, to słodkie jestem wrecz pewna że ofelia znudzona nie fajną książką co chwile blądziła wzrokiem po wszystkich mało przystojnych czytelnikach książek i wzdychała sama do siebie zakładając kosmyk włosów za ucho, albo nie! zauważyla zadowolonego nicka i rzuciła w niego ołówkiem nie dobra ;<
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 4:48 pm

i nick tak podążył wzrokiem za ołówkiem, który w niego uderzył i się odbił kawałek. przeleciał wzrokiem po wszytskich w bibliotece, a potem schylił się po ołówek. - oo, dziękuję za ołówek. pewnie się przyda. - i go wsunął do kieszeni.
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 4:50 pm

- pf, - pufneła dosc głosno, udając że to nie ona. - tobie? ty nawet nie wiesz do czego on sluży! - usmiechnela sie szeroko bo pewnie jej nie poznał a ona go i owszem, a skąd sie znali to nie wiem, może z jakiejś akademickiej przedszkolnej tódzież podstawówkowej imprezy, nie wiem.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 4:53 pm

od razu posłał na nią swój groźny wzrok. i podszedł nawet bliżej, sadzając sój szanowny tyłek na krześle naprzeciw, czy tam obok niej. - wypraszam sobie. ołówek słuzy do.. szkicowania, rysowania obrazków, egzaminów i sprawdzianów na matematyce. - to teraz pewnie jest z siebie dumny <33
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 4:59 pm

poprawiła grzywke wbijąc w niego swój mądryy wzrok po chwili posyłając mu ciepły uśmiech cicho zaklaskała kilka razy, - brawo, a jednak nie jestes tak głupi na jakiego wyglądasz, - mrukneła przewracając oczami.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:00 pm

wziął głęboki oddech i przez dłuższą chwile nie wypuszczał powietrza z płuc. a jak juz to zrobił to głośno. wyciągnął palec w jej stronę. - nie obrazaj mnie. - powiedział spokojnie i cofnął palec.
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:03 pm

powtórzyła jego czyn, znaczy sie no wzięła głeboki oddech i przez dłuższą chwilie nie wypuszczała go z ust tódzież płuc. - nigdy nie miałam w planach cię obrażic, nie nie. - zamachała przecząco głową, zamykając tysiąc tysięczno stronicową książke która leżala tóż przed nią,
- znam cie,, kradłes mi cukierki w przedszkolu. - wyciągnela palec w jego strone, - nigdy nie zapomne tych oczu psychopaty!
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:05 pm

zmarszczył czoło i teraz jej się zaczął uważnie przyglądać. - słucham? jakie znowu cukierki? - nie zczaił w ogóle, że powiedziała, ze go zna. - i wcale nie mam oczu jak psychopata!
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:06 pm

- oczywiscie, że masz. - przewróciła nerwowo oczami, szukając w torebce małego lusterka, - zaraz ci nawet udowodnie, - mrukneła podając mu owe by dokładnie przyjżał sie swoim nie fajnym złym oczą,
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:08 pm

spojrzał w lusterko niepewnie. i stwierdził, ze ma bardzo ładne oczka! - oszukujesz mnie. a wcale mnie nie znasz. co za udzie.. - mruknął do siebie ostatnie zdane. wstał i zajrzał przez okno. - ciągle pada...
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:10 pm

- to co? nie lubisz z sniegu nick? - sporzała na niego zdzwiwiona, - śnieg jest fajny, to taka biała magia, - wymruczała podchodząc do okna!
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:12 pm

- nie. nie lubie śniegu. - potwierdził, a potem się przymknął na moment. - ej zaraz! skąd ty znasz moje imie. - spojrzął na nią. zaczął sobie mysleć, że czyta ludziom w myślach, albo ze go śledzi.
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:14 pm

nie śledzi go, przecież ona pierwsza była w bibliotece, - kurcze, mówiłam ci że cie pamietam z przedszkola! i że cie poznałam po oczach groźnego psychopaty, - zrobiła słodka minkę znow siadając na swoim miejscu, tak tym naprzeciwko niego. - śnieg jest fajny, szkoda tylko że zimny.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:15 pm

oparł się łokciem o parapet i tak patrzył na nią. - jakim cudem ty mnie znasz, a ja ciebie nie? - bo nick głupi i nie pamieta dziewczyn z przedszkola. no przeciez byli dziećmi. dla niego zycie warte zapamiętania zaczeło się później..
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:17 pm

- może masz słabą pamięc? - spojrzała na niego, odgarniając grzywke z czoła, - nie wiem, - wzruszyła lekko ramionami, zakładając noge na nogę.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:18 pm

- albo ty się tak zmieniłaś. - wzruszył ramionami. - więc moze mi przypomnij kim jesteś, hmm? - usiadł spowrotem na krześle
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:20 pm

- ophelia, - usmiechnęła sie lewo kacikowo, - kradłeś mi cukierki pudrowe! i raz pamietam że pobiłeś mojego chłopaka! - wytknęła mu, marszcząc czoło.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:21 pm

- ophelia... - próbował coś wygrzebać z tej jego pamięci, ale na marne. - wybacz, ale nie pamiętam. - teraz to się milutki zrobił. - pobiłem twojego chłopaka? dlaczego? - roześmiał sie.
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:22 pm

- nie pamietam, - zachichotała cicho, wsuwając sobie do ust pomaranczowego cukierka, i nawet spytała czy nie chcial by takiego samego.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:23 pm

- jeśli nie o samochodzik, to musiałem byc o ciebie mega zazdrosny. - powiedział z dumą i pokiwał lekko głową biorąc cukierka.
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:26 pm

zachichotała cicho, - nie chyba nie, raczej sie nie lubiliśmy. - usmiechneła sie niewinnie, chowając reszte cukierków do torebki i wtedy ktoś ich okrzyczał że głosno rozmawiają i jedzą w bibliotece, i ofelka sie przestraszyła nawet tego złego rudego okularnika co to na nich tak krzyczał! ;<
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:29 pm

- skad wiesz co tam we mnie siedziało. - wzruszył ramionami - pewnie on dał ci lepszy samochodzik - zrobił smutna minkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
i promise that way :: Paryż :: Kultura-
Skocz do: