i promise that way
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

i promise that way

but forever is too good to be true.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:30 pm

- nie lubiłam samochodzików, - westchneła, zastanawiając sie o co tak naprawde poszło w przedszkolu. - pewnie dał mi co innego.
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:31 pm

- moze przyniósł kwiatka z maminego ogródka! - wpadł na świetny pomysł. - a to ja ci dałem samochodzik. i pewnie nie lubiłaś mnie od tamtego czasu.
Powrót do góry Go down
ophelia
pampers
ophelia


Liczba postów : 23
Join date : 11/01/2010

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:33 pm

- ojej pewnie sie poswieciłeś i oddałeś mi swoj ukochany samochodzik a ja tam okrutnie postąpiłam, - wymruczała na przeprosiny posyłając mu buziaka w powietrzu. - no nic musze sie zbierac, mam nadzieje że jeszcze kiedyś sie zobaczymy .
Powrót do góry Go down
nick
pampers
nick


Liczba postów : 15
Join date : 11/01/2010

Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 5:35 pm

no to sie pozegnali i pewnie nawet nick ja odprowadził do drzwi bo tez wychodził. a potem poszli w rózne strony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka   Biblioteka - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
i promise that way :: Paryż :: Kultura-
Skocz do: